Přehled přihlášených

Kolo - Muži


Název týmuZávodníciStartovné
zaplaceno
Filgas VlastimilVlastimil Filgas (1987)ANO
Halaxa JosefJosef Halaxa (1982)NE
Chýlek BronaBrona Chýlek (1979)NE
Janků RadekRadek Janků (1967)ANO
Klajba KarelKarel Klajba (1966)ANO
Klimeš MarcelMarcel Klimeš (1971)NE
Kontúr MilanMilan Kontúr (1960)NE
Kvita JiříJiří Kvita (1987)ANO
Lichota JiříJiří Lichota (1970)ANO
Mareš ViktorViktor Mareš (1978)NE
Mark MartinMartin Mark (1984)ANO
Navrátil MirekMirek Navrátil (1979)ANO
Orság JosefJosef Orság (1964)ANO
Otisk Tomáš Tomáš Otisk (1982)ANO
Pospíšil PetrPetr Pospíšil (1978)ANO
Poštulka MartinMartin Poštulka (1976)ANO
Potfaj MichalMichal Potfaj (1985)ANO
Pustelník JanJan Pustelník (1985)ANO
Rybiář MichalMichal Rybiář (1988)ANO
Saraz BaladevBaladev Saraz (1976)ANO
Sedlák PetrPetr Sedlák (1967)ANO
Sikora MichalMichal Sikora (1986)ANO
Staněk MilanMilan Staněk (1963)ANO
Šamalík ZdeněkZdeněk Šamalík (1979)ANO
Šimeček MiroslavMiroslav Šimeček (1975)NE
Škoda KristiánKristián Škoda (1990)ANO
Trojan MartinMartin Trojan (1962)NE
Válek ZdeněkZdeněk Válek (1965)ANO
Važík MiroslavMiroslav Važík (1980)ANO
Vigh LadislavLadislav Vigh (1966)ANO
Vlček TomášTomáš Vlček (1989)ANO
Zahradnik RomanRoman Zahradnik (1958)ANO
Zeman Zdeněk Zdeněk Zeman (1984)ANO

Kolo - Ženy


Název týmuZávodníciStartovné
zaplaceno
Bolechová VeronikaVeronika Bolechová (1979)NE
Cieslarová MarcelaMarcela Cieslarová (1999)ANO
Frühaufová IvaIva Frühaufová (1986)ANO
Kynčlová JanaJana Kynčlová (1972)NE
Marková NikolaNikola Marková (1996)ANO

Kolo dvojice - muži


Název týmuZávodníciStartovné
zaplaceno
KILPI RACING TEAMJakub Novák (1982)
Michal Šot (1988)
ANO
MarAdaMarek Michalisko (1977)
Adam Galdia (1977)
ANO
Ostro-očkoTomáš Jurečka (1996)
Matěj Vaněk (1993)
ANO
VaHuXX!!!Martin Vaňura (1987)
Robert Husánik (1985)
NE

Kolo dvojice - ženy


Název týmuZávodníciStartovné
zaplaceno
Kilpi racing teamAneta Nováková (1983)
Kateřina Hollá Lindnerová (1978)
ANO

Kolo dvojice - mix


Název týmuZávodníciStartovné
zaplaceno
Ostravský BrodAdam Bodlák (1978)
Veronika Svitáková (1987)
ANO
Pomalé šípy KopřivniceDavid Hanke (1971)
Marika Jančová (1972)
NE
SK &TJ TŽPetr Mitrenga (1977)
Anežka Hlavenková (1993)
ANO

Kolo trojice - muži


Název týmuZávodníciStartovné
zaplaceno
Ck Frenštát p. R. 1Martin Stančík (1982)
Aleš Haltof (1985)
Josef Dužík (1985)
NE
Správnej týmTomáš Beníček (1975)
Vladimír Kněžík (1963)
Miloš Višňovský (1961)
ANO
White týmMichal Bílý (1976)
Ivo Bílý (1978)
Eduard Bílý (2002)
ANO

Kolo trojice - ženy


Název týmuZávodníciStartovné
zaplaceno

Kolo trojice - mix


Název týmuZávodníciStartovné
zaplaceno
Vyplašený žížalyPavel čANDA (1979)
Deniska Slámová (2000)
Robert Škoda (1975)
ANO

Koloběžka - Muži


Název týmuZávodníciStartovné
zaplaceno
Brýna TomášTomáš Brýna (1989)ANO
Demovic DusanDusan Demovic (1967)ANO
Pěnkava OldřichOldřich Pěnkava (1983)ANO

Koloběžka - Ženy


Název týmuZávodníciStartovné
zaplaceno

Koloběžka dvojice - muži


Název týmuZávodníciStartovné
zaplaceno

Koloběžka dvojice - ženy


Název týmuZávodníciStartovné
zaplaceno

Koloběžka dvojice - mix


Název týmuZávodníciStartovné
zaplaceno

Handbike


Název týmuZávodníciStartovné
zaplaceno
Benada LuděkLuděk Benada (1979)ANO
Krupa RadomírRadomír Krupa (1969)ANO